Tempobet

Değerlendirme:
5/5
Kuruluş Yılı: 2009
Bonus: %15 Para Yatırma Bonusu
Tempobet Giriş Linki

Tempobet, Curacao lisansına sahiptir. Bu lisansı seçme nedeninin uygun vergi oranları olduğunu açıklamıştır. Düşük tutarlı vergiler sayesinde müşterilerine daha iyi bir deneyim için sürekli yenilikler tasarladığını bildirir.

Ayrıca sponsorlukları ile ünlüdür; La Liga, Manchester City, Arsenal, Eurolig, Burton, Preston North End gibi voleybol, futbol ve basketbol alanında hem liglere hem de takımlara sponsor olmuştur. Roberta Carlos gibi isimlerle reklam anlaşmaları yapar. Bu da finansal açıdan ne kadar güçlü olduğunu gösterir.

Marka İncele Bonus Giriş
İNCELE 500 TL Bonus GİRİŞ
İNCELE 500 TL Bonus GİRİŞ
İNCELE 500 TL Bonus GİRİŞ
İNCELE 500 TL Bonus GİRİŞ
İNCELE 365 TL Bonus GİRİŞ
İNCELE 100 TL Bonus GİRİŞ
İNCELE 200 TL Bonus GİRİŞ
İNCELE 150 TL Bonus GİRİŞ

Tempobet Giriş

Mavi renkli teması ile sıradan bir bahis sitesi görünümüne sahiptir. Sitede her şey sadedir. Abartılı reklamlar yayınlanmaz, tamamen oyunlara odaklanmış bir sistemi vardır. Siteye girişler sağda yer alan GİRİŞ butonundan yapılır. Tempobet giriş logo bulunan mavi alanın sen sağında beyaz renkli giriş yazısına tıkladığınızda gerçekleşebilir.

Tıkladığınızda karşınıza gelen kısa bir ek sekmedir. Buraya kullanıcı adınızı ve şifrenizi girmelisiniz. Sarı renkli butona bastığınızda profilinize erişebilirsiniz. Kullanıcı adımı ve şifremi unuttum alanı da Tempobet giriş sayfasında yer alır.

İlgili Kategoriler
İlgili Etiketler